Taylan Kaplama Boya San. Ltd. Şti. olarak, onlarca ürün çeşidini siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bilgi ve tecrübeyi harmanlayan ekibimiz ile siparişlerinizi güvenle ulaştırıyoruz.

 

Müşteri memnuniyetini merkeze alan bir felsefeyle, yapı marketlerle, pazaryerleri mağazalarımızla, kalite ve çıtayı yükselten teknolojik çalışmalar yürüttüğümüz genel merkez ofisimiz ile sektörün gelişimine ve dijital dönüşüme hizmet ediyoruz.

 

Bir sanayi-teknoloji şirketi olarak; birinci sınıf kaliteli ürünlere yine 1.kalite boya kaplama uygulaması yapıyoruz. 2018'de başlattığımız ve binlerce müşteriye ulaştığımız bu günlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sizlerin güvenini ve takdirini kazanmak adına çok çalışıyoruz.

 

Türkiye’nin ilk ve tek su bazlı, doğa dostu, sağlığa zararsız, en dayanıklı ve en güvenli kaplama boya hizmetini vermekten gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz

Son kullanıcıyı kaliteli, estetik ve dayanıklı kaplama boya ile geliştirilmiş ürünler ile buluşturarak, sektörün vazgeçilmesi olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Online olarak, öncelikle renklikaplama.com tüm ürünlerimizi satışa sunduğumuz kendi firmamızın web sitesidir. Diğer yandan kendi markamız olan “Quasar” ile büyük yapı marketler ve Pazaryerlerinden bizi bulabilirsiniz. Bizlere direkt olarak ulaşmak için “İletişim” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Biz Kimiz?

Bize Tanıyın

Hakkımızda